پورتال

جامع صنایع غذايي آرايشي

بهداشتي دارويي و کشاورزي ایران

شرکت پارس خوشه پرداز
تماس بگیرید
درباره ما
شرکت پارس خوشه پرداز بعنوان حلقه تکمیلی گروه صنعتی خوشه در سال ۱۳۹۰ با ظرفیت تولید سالیانه ۶۰۰۰ تن انواع نشاسته اصلاح شده به بهره برداری رسید .این مجموعه با پشتوانه تجربه حاصل از ۷۰ سال حضور موفق در صنعت نشاسته کشور و به کارگیری دانش فنی روز توانسته تا برای نخستین بار در کشور نیاز صنایع مختلف کشور را در زمینه نشاسته های اصلاح شده خوراکی و صنعتی را تامین نماید. در سال ۹۵ با اجرا و بهره برداری از فاز اول توسعه ، تولید سالانه ۴۵۰۰ تن دکسترین و ۱۵۰۰ تن انواع استبلایزر و امولسیفایر صنایع غذایی محقق گردید.
محصولات این شرکت با نام تجاری درنشا شامل انواع دکسترین، استبیلایزر و امولسیفایر ، نشاسته های طبیعی و اصلاح شده ، بر پایه سیب زمینی ، تاپیوکا ، گندم و ذرت مورد مصرف در محصولات غذایی و سایر صنایع می باشد.
اطلاعات واحد اقتصادی
نام تجاری : درنشا
نام مدیر :
سال تاسیس :
تعداد کارکنان : نفر
استان : فارس
شهرستان : شیراز
نوع فعالیت : تولید کننده - فروشنده
زمینه فعالیت : مواد اولیه و بسته بندی - محصولات
محصولات و خدمات : شرکت پارس خوشه پرداز بعنوان حلقه تکمیلی گروه صنعتی خوشه در سال ۱۳۹۰ با ظرفیت تولید سالیانه ۶۰۰۰ تن انواع نشاسته اصلاح شده به بهره برداری رسید .این مجموعه با پشتوانه تجربه حاصل از ۷۰ سال حضور موفق در صنعت نشاسته کشور و به کارگیری دانش فنی روز توانسته تا برای نخستین بار در کشور نیاز صنایع مختلف کشور را در زمینه نشاسته های اصلاح شده خوراکی و صنعتی را تامین نماید. در سال ۹۵ با اجرا و بهره برداری از فاز اول توسعه ، تولید سالانه ۴۵۰۰ تن دکسترین و ۱۵۰۰ تن انواع استبلایزر و امولسیفایر صنایع غذایی محقق گردید. محصولات این شرکت با نام تجاری درنشا شامل انواع دکسترین، استبیلایزر و امولسیفایر ، نشاسته های طبیعی و اصلاح شده ، بر پایه سیب زمینی ، تاپیوکا ، گندم و ذرت مورد مصرف در محصولات غذایی و سایر صنایع می باشد.
تماس با ما
تلفن : 07137742881/3
فکس : 07137742884
آدرس وب سایت: www.parskp.com
ایمیل : info@parskp.com
کدپستی :۷۱۵۸۱۸۷۹۷۵
آدرس : شیراز ، شهرک بزرگ صنعتی، فاز ۲ ، بلوار الکترونیک ، خیابان گسترش، خیابان ۴۰۸
هیچ داده ای برای نمایش